Let’s travel together.

روش ثبت نام لاتاری آمریکا

0

هرسال ایالات متحده برنامه ای برای مهاجرت دارد این برنامه تحت نام لاتاری آمریکا شناخته میشود ما در این مقاله سعی میکنیم تمام موارد برای ثبت نام در لاتاری آمریکا را برای شما توضیح دهیم که به توانید شخصا فرم ها پر کنید . اما در صورت نیاز میتوانید از کارشناسان خبره ما نیز کمک بگیرید اینجا میتونید ما رو پیدا کنید . کافیه روی  چارتر  کلیک کنید یا به آدرس https://bazpar.ir/fa/charter-ticket برید و با تماس بگیرید.

نکات مهم پر کردن فرم ها

  • عکس ها مطابق شرایط گفته شده باشد.
  • وضعیت ازدواج با دقت پر شود
  • در صورت داشتن فرزند تحت پوشش وضعیت آنها مشخص شود.

نکات مهم در مورد عکسها

یه نکته که خیلی مهم دیدم که باید براتون توضیح بدم اینجا وقتی صفحه  پر کردن فرم‌های لاتاری رو باز میکنید یه گزینه هست که توضیح داده که چه مدل عکس هایی قابل قبوله  وقتی روی  گزینه نمونه عکسها کلیک می‌کنید و به گزینه 4  Digital Alterations and Retouching عکس دوم میرید این عکس به صورت   غیرقابل ‌قبول دراومده چرا چون گفته توسط یک نرم‌افزار پس زمینش عوض شده و من تو خیلی از این ویدیوهای آموزشی که توی یوتویوب دیدم که عکس رو بریدن و دقیقا این همین کاری رو که اینا گفتن انجام ندید رو انجام دادن. خلاصه اینکه موقع گرفتن عکس نکات گفته شده رو رعایت کنید.

پرکردن فرم ها

پس از خوندن موارد بالا به آدرس https://dvprogram.state.gov/ برید یا روی اینجا کلیک کنید

خب حالا نوبت پرکردن فرمهاست روی گزینه  Begin entry کلیک می کنیم و شروع می‌کنیم به پر کردن مشخصات. گزینه اول نیم یا نام خانوادگی و ما هستش که باید مطابق آنچه که در پاسپورت مان هست پر باشد مثلا علی حسنی گزینه دوم جنسیت هستش که روی گزینه‌ی مرد کلیک می‌کنیم بعد تاریخ تولد مون هستش که باید وارد کنیم باید مطابق تقویم آمریکایی که ماه اول می‌گیرند و بعد روز ما می‌زنیم ژانویه و  روز بیستم مثلا 1360 اگه این مشخصات رو نمیدونید و نمیتونید وارد بکنید یه سایتی رو بهتون معرفی می‌کنم به نام  زمان ها دات کام. شما میتونید تقویم رو اینجا عوض بکنید مثلا فرض کنید که من اول فروردین هزار و سیصد و شست تو یک مثلا به دنیا آمدم و اینجا هم گزینه تبدیل شمسی به میلادی را انتخاب می‌کنیم  واینجا میگه که شما متولد بیست و یکم مارس هزار و نهصد و هشتاد و دوهستید  خب بر می‌کردیم به پر کردن فرم هامون شهری که به دنیا اومدید  مثلا تهران است وبعد کشوری که به دنیا آمدید ایران است اگر از یک کشور دیگه ای میخواید اقدام کنید مثلا پاسپورت یک کشور دیگه ای رو داری و میخوای از اون کشور برای برنامه لاتاری آمریکا استفاده بکنی در غیر اینصورت این گزینه رو  عوض نکنید بعد نوبت وارد کردن مشخصات پاسپورتون هستش دوباره این هم با همون مشخصات بالا پر میکنید تاریخ انقضا پاسپورتتون که باز هم باید به همان صورت ماه روز سال وارد بکنیم مثلا همون ژانویه همان بیستم و سال دو هزار و بیست و پنج.  این گزینه برای کشورهایی هستش که توانایی گرفتن پاسپورت رو ندارن . بعد عکس اون کسی که متقاضی برنامه‌ی لاتاری حرفش باید عکسش رو اینجا آپلود بکنه. و بعد آدرس پستی. توجه کنید که اینجا شما ماکسیموم سی تا کاراکتر میتونید وارد بکنید. پس سعی کنید کوتاه باشه مثلا و آدرس هم در انگلیسی به صورت برعکس وارد میشه مثلا نامبر تن اسکندری استریت بعد هم مثلا جمهوری اونیو   و به ترتیب   محله‌ی جمهوری کانتی همون بخش مرکزی تهران و پرو وینس استان تهران و استیتمونم که ایران میشم و پست کد هم که در ایران   وجود نداره پس این گزینه رو انتخاب می‌کنیم و بعد کانتری کشور باز همون ایران انتخاب میشه اگر   در کشوری به غیر از   کشوری   دارید زندگی میکنید یا کشوری که با گذرنامه تون متفاوت است این جا باید این کشور انتخاب بکنید که ما هم ایران و انتخاب می‌کنیم.  اینجا ایمیل آدرس تون رو وارد میکنید تست ات تست دات کام به این مثلا و ایجاد این حادثه خودتون رو وارد کنید که رفته اند تست داد کام و بعد مدرک تحصیلیتون مدرسه ابتدایی و بعد وضعیت ازدواج تان هست. مجرد یا با کسی ازدواج کردید که هر شهروند آمریکا نیست یا به‌صورت اقامت دایم آمریکا رو نداره و یا ازدواج کردید شهروند آمریکاس و یا مطلقه یا بیوه و یا من قانونا جدا شده ام خب ما روی گزینه‌ی مجرد کلیک میکنیم اگه میخاید پرونده تون به صورت خانوادگی پر بشه باید این قسمت رمرید رو کلیک کنید و در انتها هم تعداد  فرزندان که صفر می زنیم و به مرحله بعد میریم.

نکته انتهایی

در انتها بهتون توصیه می‌کنم که این فرمها توسط آدم‌های حرفه‌ای و مورد اطمینان تون پر بشه که وقتی برنده شدید مشکلات اشتباه در پرکردن فرمها براتون پیش نیاد و شانستون  رو از دست ندید.

اگه هم دوست دارید فرم ها توسط کارشناسای ما پر بشه با ما تماس بگیرید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.